Wiceprezes PiS i Agent Tomek w Pajęcznie

 

 

W sobotę – 7 września do Pajęczna na spotkanie z wyborcami, członkami i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości , przyjechał Wiceprezes PiS, poseł Adam Lipiński. Towarzyszył mu znany jako ,, agent Tomek”, poseł PiS Tomasz Kaczmarek.

Adam Lipiński to prawa ręka Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, jego wieloletni współpracownik , jeszcze z czasów Porozumienia Centrum. W 2001 roku należał do twórców Prawa i Sprawiedliwości, a w rządzie Jarosława Kaczyńskiego pełnił funkcję Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Barwną postacią jest na pewno poseł Tomasz Kaczmarek, polski funkcjonariusz Policji i Centralnego Biura Antykorupcyjnego, a także polityk, z wykształcenia socjolog. Kojarzony z głośnymi akcjami CBA, znany medialnie jako ,, agent Tomek”.

Poruszano wiele tematów, od likwidacji szkół wiejskich i programu PiS wprowadzenia  tanich podręczników, prywatyzacji służby zdrowia, problemu ogromnego zadłużenia państwa, bezrobocia, polityki prorodzinnej ,obniżenia podatków. Zarówno Adam Lipiński, jak i Tomasz Kaczmarek poruszali problem używania aparatu państwa w postaci służb specjalnych, prokuratury i sądów do nękania i niszczenia działaczy opozycji, czego doświadczyli na własnej skórze.

Poseł Kaczmarek podkreślał, że trzeba dbać o policję i służby, tak aby obywatele czuli się bezpiecznie i skutecznie walczyć z korupcją, a nie wykorzystywać służby do walki politycznej.

Wizyta obu posłów otwiera cykl spotkań w powiecie pajęczańskim, z czołowymi politykami tej partii.